Bir Mühendisin Yol Rehberi

Ãœcretli e-kitap indir
Bir Mühendisin Yol Rehberi Kitap Kapağı Bir Mühendisin Yol Rehberi
Hamza AK
İş Dünyası
Google
2020
Online

Mühendis kitabı, orta öğretimde (lise), üniversitede ve iş hayatında bir mühendisin yaşadığı süreçleri anlatır.
Kitabın "GİRİŞ" bölümünde, mühendis ve mühendislik ile yaratıcı ve çözümleyici zeka ile ilgili genel bilgiler yer almaktadır.
Kitabın bir sonraki bölümü olan "MÜHENDİS 1.0" bölümünde, genç mühendislerin kendilerini geliştirmesi adına faydalı bilgiler ve üniversitelerdeki mühendislik bölümleri ile ilgili detay bilgiler yer almaktadır.
"MÜHENDİS 2.0" bölümünde ise üniversite yaşamına uyum, bir bilgisayar mühendisinin üniversitede alacağı eğitim ve meslek hayatına hazırlanması için gerekli bilgiler yer almaktadır.
Son bölüm olan "MÜHENDİS 3.0" ise artık mühendislik unvanını almış bir kişinin, iş arayışı, iş yeri kültürüne uyum ve meslek hayatında başarılı olması için gerekli bilgiler içermektedir.

E-Kitap OKU

Ücretli e-kitap indir

Yunus DEMİR – Salgından Sonra

Ãœcretli e-kitap indir
Salgından Sonra Kitap Kapağı Salgından Sonra
Yunus DEMİR
Aksiyon
Google
2020
Online

Birden büyük bir sesle bütün sokak inledi. Kulaklarda müthiş bir çınlama oluşmuştu. Ortaya çıkan patlamanın etkisiyle adeta bir kurşun gibi adamın ve mutfak tüpünün parçaları etrafa saçılmıştı. Düştüğü yerden güçlükle toparlanmaya çalışan Nefes bir anda yüzüne ılık bir rüzgarın değdiğini hissetmeye başladı. Eli ile yüzünün önündeki camı yokladığında camdaki kırıklığı fark etti.

E-Kitap Oku

Ücretli e-kitap indir

Doğan Avcıoğlu – Türkiye’nin Düzeni 2.Kitap

Ãœcretli e-kitap indir
Türkiye'nin Düzeni 2.Cilt Kitap Kapağı Türkiye'nin Düzeni 2.Cilt
Doğan Avcıoğlu
Ekonomi-Emek-İş Dünyası
Tekin Yayınevi
2002
PDF
643

Doğan Avcıoğlu, bu yapıtıyla, birkaç yüzyıl önce yeryüzünün en ileri ülkesi olan Türkiye'nin, geri kalmış ülkeler arasına düşüşünün nedenlerini araştırmaktadır: Japonya, Ondokuzuncu Yüzyılın ilk yarısında ortaçağ karanlıkları içinde yaşarken bir silkinişte kalkınabilmiştir de, Türkiye, yüzelli yıllık kalkınma ve Batılılaşma çabalarına karşın, neden hala geri kalmış bir ülkedir?..

Ücretli e-kitap indir