Baykuş Dedektiflik Bürosu-Sanatın Ölümü

e-kitap indir
Baykuş Dedektiflik Bürosu-Sanatın Ölümü Kitap Kapağı Baykuş Dedektiflik Bürosu-Sanatın Ölümü
Özcan TEKDEMİR
Polisiye, Edebiyat, Roman
Google
2020
Online
153

Enteresan! Kapıdakinin asistanım Ali olmayacağına bir ona bahse girerim.Bu saatte yatağında horul horul uyuyordur.Ali,her gece arkadaşlarıyla içer.Sorsan; “içkiyi para vermem Baykul ağabey,”der. Haklı da,para vermez,çünkü veremez. Nerdeyse iki aydır ona tek kuruş vermedim.Babasının aylığıyla geçiniyorlar.Adam her geçen gün daha da kötüye gidiyor.Zavallı adamın son günlerini yaşadığını anlamamak içinse aptal olmak lazım. Ali’yse hayatta tek kalan varlığı babasının bu durumuna rağmen hala umutlu, hastalığını kabullenmeyecek kadar da aptal. Keşke bende onun kadar aptal olabilsem. Ne dirim ne de ölüm umurumda. Kapı yine çaldı ve ben henüz giyinmedim,yüzümü bile yıkamadım. Kapıda ki Tuğrul olabilir mi acaba?Kardeşimi de epeydir görmedim.Henüz bir işi yok,ara sıra yanıma uğrar...

Bu dedektif aklınızı başınızdan alacak...Eşi görülmemiş bir dava,eşi görülmemiş bir dedektiflik romanı.

Romanın Tamamını E-Kitap Oku


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Sofia Carter – Kurgu-Dedektiflik

e-kitap indir
Sofia Carter Kitap Kapağı Sofia Carter
Seçil YILMAZ
Polisiye,Korku,Dedektiflik - Gizem ve Suç

Bu kitapta bazen gazetelerimizin üçüncü sayfa haberlerinde de sık sık okuduğumuz talihsiz olaylara benzer ama biraz fantastik olarak ele alındı. Bu benim ilk kitap deneyimim umarım her sayfasını severek ve merakla okursunuz...

Tamamını E-Kitap Oku.


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Glenn Meade – İkinci Mesih

e-kitap indir
Ikinci Mesih Kitap Kapağı Ikinci Mesih
Glenn Meade
Polisiye, Edebiyat, Roman
1 April 2010
480

İsrail'de, Lut Gölü yakınlarında bulunan Ölü Deniz Parşömenleri, tarihin en müthiş gizemlerinden birini, Hz. İsa'nın kimliğinin ve varlığının ardındaki sırrı ortaya koyan bilgiler içermektedir. Parşömenleri ilk bulan arkeoloğun öldürülmesinin üzerinden yıllar geçer ve kazılar devam ederken peş peşe ölümler birbirini izler. Parşömenlerde sözü edilen İkinci Mesih'in kim olduğuna ilişkin sırrın çözülmesi dünyadaki dengeleri altüst edebilecektir. Gereğinden fazla şey bilen arkeolog Jack Cane ve Yasmin Gren'in peşine uluslararası şebekeler takılınca soluk soluğa bir kovalamaca başlar. Bir ucu Roma'ya ve Vatikan'a, Amerikalı Papa'ya, kardinallere ve din adına çevrilen entrikalara, bir ucu Kudüs'e, İsrail'in Mossad örgütüne, Suriye gizli polisine ve Lut Gölü'nde kazılar yapan arkeologlara dayanan İkinci Mesih, gerilim dolu bir roman. Daha önce Türkçede yayınlanan ve çok-satan listelerinde uzun zaman yer alan altı kitabıyla serüven meraklısı geniş bir okur kitlesi edinen Glenn Meade'in gerçek belgelere dayanarak yazdığı İkinci Mesih, yazarın izniyle ilk kez Türkiye'de ve Türkçede yayınlanıyor.


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Arthur Conan Doyle – Dedektif Öyküleri

e-kitap indir
Dedektif Öyküleri Kitap Kapağı Dedektif Öyküleri
Arthur Conan Doyle
Antoloji, Edebiyat, Hikaye (Öykü), Polisiye
Güncel Yayıncılık
2005
PDF
333

Türünün bu en tanınmış dört karakteri, polisiye severler tarafından yüzyıldan fazla bir süredir çok tutuldu ve maceraları seri olarak yayımlandığı dönemlerde gerçek bir tiryakilik yarattı.

Dördünün ortak özelliği, maceralarının yazıldığı ve yayımlandığı dönemlerde yazarlarının adlarını bile geride bırakmaları ve bazı dönemlerde de muhtelif yazarlar tarafından kaleme alınmış olmaları.

Soygun, cinayet ve kötülük örgüsünün ağırlıkta olduğu bu öykülerdeki dedektif kahramanların soğukkanlılığı, olay örgüsünü çözüş biçimindeki ustalıkları, soylu olmasalar da centilmen tavırları ve polisin yeteneksizliği. okurun gözünde onları daha da sempatik hale getirirken, yeni maceralarının adeta dört gözle beklenmesine neden olmuştur.


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir