Melek ile Zarif ( Bir Mültecinin Melek Aşkı)

e-kitap indir
Melek ile Zarif ( Bir Mültecinin Melek Aşkı) Kitap Kapağı Melek ile Zarif ( Bir Mültecinin Melek Aşkı)
Özcan TEKDEMİR
Fantastik , Roman
Google
2020
Online
111

Bir Mültecinin Melek Aşkı.

Melek masada duran, manşetinden sür manşetine kadar iç karartıcı olan tüm haberlerin nerdeyse hepsini okudu. Manşet yine aynıydı, Ortadoğu’da süregelen savaşla ilgili bir haberdi. Haberde, Akdeniz açıklarında savaştan kaçmak isteyen mülteci grubunun batan gemilerinden bahsediyordu. Kimisinin cesedi karaya vurmuştu. Kimisi balıklara yem olmuştu. Kırmızı ve tek bir ayakkabısı kalmış küçük bir kızın, deniz kıyısına vurmuş cansız bedeniyle süslemişti bu acı haber.

Yaşıtları aynı kumsalda kumdan kale yaparken, onun kumdan var olmayacak hayalleri çoktan yıkılmıştı. Bu haberler karşısında nerdeyse Melek’in bile içi acıyacaktı. Taş olsa çatlardı çünkü. Toprak olsa kururdu, deniz olsa üşürdü. Bu lanetli dünya, yok olmasında ne olsundu. Öyle ya da böyle, herkesin dilinde bir lanet vardı ve de tanrıya gereksiz yakarışlar. Sanki bu uçurumu tanrı yarattı. Tanrı değil mi ki; insanlara hür irade veren.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Ümit Rıhtımı Kaybolanlar

e-kitap indir
Ümit Rıhtımı Kaybolanlar Kitap Kapağı Ümit Rıhtımı Kaybolanlar
Ceyhun Özçelik
Fantastik,Kurgu
Google
2020
Online
163

Kalbi bin parçaya ayrılmış, sanki kendinden çok daha uzaklara gitmiş gibiydi. Kendini görünmez, dokunulmaz hissetmesinin en önemli sebebiydi bu. O, ışığın esiri, gecelerin yargıcıydı. Katanasının tadına bakmaya hevesli gölge canavarlarının avcısı, yola çıkmaya hazırdı artık. Kehanet gerçekleşmiş, boyut simgeleri, kahramanlarını seçmişti. Yapılacak tek şey kalıyordu, o da kurgu şatosunu ve füzyon taşını ele geçirmekti.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Ceyhun ÖZÇELİK- Yıldızlara Seyahat

e-kitap indir
Yıldızlara Seyahat Kitap Kapağı Yıldızlara Seyahat
Ceyhun Özçelik
Fantastik , Kurgu
Google
2020
Online
348

Hakan, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Fizik bölümü okuyan ve kendisini oldukça sıradan gören bir öğrenciyken, büyük dedesinden kalma, onun için manevi değeri paha biçilemeyen cep saatini çalıştırmak için onu işinin ehli, eskilerden bir saat ustasına götürdüğünde, hayatının inanılmaz derecede değişeceğini bilmemektedir.

Ustadan duyduğu hikayeye kendini kaptıran genç Hakan, başına gelen garip olaylardan dolayı, bir asker olan babasını kaybetmenin verdiği acıyla delirdiğini düşünmeye başlayacaktır ama hikayenin sonunu getirmeye kararlıdır. Bu azmi, onu hiç ummadığı bir yolculuğa çıkaracak, başına gelen olaylar sayesinde aslında hiç de sıradan biri olmadığını keşfedecek ve kendini tehlikeyle yüzyüze kalacağı, akıl almaz olayların olduğu bir maceranın içinde bulacaktır.

Aslında yaşadığımız evrenin ne kadar büyük olduğunu ve yalnız olmadığınızı hissedeceğiniz bu hikayede, Hakan’ın yoldaşlarıyla beraber bir çok farklı zamana ve mekana giderek çok farklı uygarlıklarla nasıl uyum sağladığına, mücadele ettiğine, bu arada yaşanan dramlarına, aşklarına ve çekişmelerine şahit olacaksınız.

Kitabın Tamamının e-Kitap Okumak İçin Tıklayınız...


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Morgan Rice – Yalnızca Hak Eden Çeliğin Yolu 1

e-kitap indir
Yalnızca Kitap Kapağı Yalnızca
Hak Eden Çeliğin Yolu 1
Morgan Rice
Online
Google E-Kitap

Çok satan FELSEFE YÜZÜĞÜ kitabının yazarı Morgan Rice’tan merak uyandıran yeni bir fantezi serisi.

YALNIZCA HAK EDEN (Çeliğin Yolu – 1. Kitap) reşit olmak üzere olan, 17 yaşındaki, çiftçi bir oğlan olan ve özel dövüş yeteneklerine sahip, köydeki diğer oğlanlardan farklı olan Royce’un destansı hikayesini anlatıyor. Oğlanın içinde kendisinin anlayamadığı bir güç ve yüzleşmeye korktuğu gizli bir yazgısı vardır.

Gerçek aşkı Genevieve ile evlenmek üzere olduğu gün, Genevieve kaçırılır. Royce onu kaçıran soylularla yüzleşmek ve sevdiği kızı kurtarmak adına tüm riskleri göze almayı seçer. Başarısız olduğunda ise oğlanları erkeğe dönüştüren çorak savaşçı adası, kötü şöhretli Kara Ada’ya mahkum edilir. Anavatanından sürülen Royce, kraliyetin kan sporu Çukur’da hayatta kalmayı öğrenirken hayal bile edemeyeceği sınavlardan geçmek zorunda kalacaktır. Bu sırada Royce’un dönmesini umutsuzca bekleyen Genevieve, aristokrasinin zalim ve işbirlikçi dünyasında yolunu bulmaya zorlanır ve kendini tiksindiği bir dünyanın içinde bulur.

Fakat Royce’un güçleri artıyor ve babasının gizemli soyunun ardındaki sırrı öğreniyor. Yazgısının düşündüğünden çok daha büyük olduğunu fark ediyor. Hayatının en dehşetli sorusu üzerine düşünmeye başlıyor: O kimdir?

YALNIZCA HAK EDEN arkadaşlar ve sevgililer, şövalyeler ve onur, ihanet, kader ve aşkın destansı hikayesini sunuyor. Bu mertlik hikayesi bizi aşık olacağımız bir fantezi dünyasına sürüklüyor. Her yaştan kişiler ve herkese hitap ediyor.

Morgan Rice’ın 17 kitaplık fantastik FELFESER YÜZÜĞÜ serisinin ilk kitabı, 1000’den fazla 5 yıldızlı incelemeye sahip, 1 numaralı çok satan KAHRAMANLARIN GÖREVİ ücretsiz olarak indirilebilisiniz.

 

Online Kitap Oku


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir