Alper ARSLAN – Zombi Günlükleri

Ãœcretli e-kitap indir
Zombi Günlükleri Kitap Kapağı Zombi Günlükleri
Alper ARSLAN
Korku, Hikaye
Google
2020

Merhaba, tüm okuyucularıma öncelikle teşekkür ediyorum. 2014 yılında 17 yaşında yazdığım ilk kitabımdı ve bu kadar ilgi görmesi, beğenilmesi gerçekten gurur verici bir durum. 2. Kitap için herhangi bir düşüncem yok ama farklı konular ve türlerde yazmayı düşünüyorum. 2. Kitap kesinlikle gelmeyecek demiyorum. Belki bir sürpriz olabilir. Tekrar teşekkür ediyor herkese iyi okumalar diliyorum.Artık klişe bir hikaye gibi gelse de her zaman dünyanın zombiler altında kaldığını hayal edip ne yapacağımızı düşündüğümüz olmuştur. 17 yaşındaki bir gencin zombi hayalini ve aşkının peşinden gitmesine tanık olacağınız bir zombi hikayesi. Kitabın tamamı yayımlanmış ve güncellenmiştir. İyi okumalar dilerim.

E-Kitap Oku

Ücretli e-kitap indir

Emre ŞEYDA-Tek Tek Senaryo

Ãœcretli e-kitap indir
Tek Tek Senaryo Kitap Kapağı Tek Tek Senaryo
Emre ŞEYDA
Korku Gerilim
Google
2018
Online

Korona günlerinde tüm okuyucularıma günaydın diyorum.

Ben bu günlerde kitap okuyalım diye 24 kitabım içinde ücretli olan diğer kitaplarımı da ücretsiz yapıyorum. Keyifle okuyun. Google kredi kartı bilgisi istemesin diye hepsinin ana fiyatını 0 yani ücretsiz yaptım.

Öncelikle herkese evde kalın çağrısı yapmak istiyorum. Gerek güzel ülkem Türkiye gerekse İtalya, İspanya, Fransa, ABD, Almanya ve diğer ülkeler lütfen evde kalalım.

Türkiye saati ile 9 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:00 a kadar yani bir hafta boyunca kitaplarımın hepsine ücretsiz olarak Google Play üzerinden ulaşabileceksiniz.

Kitaplarım sadece internet üzerinde okunmakta olup pdf versiyonları bulunmamaktadır.

Keyifli okumalar dilerim.

Tek Tek Senaryosu asıl olarak yaklaşık 13 sene önce yazdığım bir kısa film senaryosudur. Bunu hiçbir zaman kısa filme dönüştürmek istemedim. Bununla birlikte yazarken de çok keyif aldım. Aslında senaryonun başkarakteri olan Dedektif İbrahim’i senaryoyu yazmadan önce mizah karakteri olarak tasarlamıştım. Bunun için de pek çok örnek yazmıştım. Bununla birlikte bu senaryoyu yazarken bu karakterimi de işin için soktum. Bundan pişman oldum mu peki? Kesinlikle hayır. Bu karakterim bu senaryo için çok iyi oturdu. İyi oldu.

Peki, Dedektif İbrahim’i başka bir eserimde kullanacak mıyım? Kesinlikle evet şu an yazdığım Zombilerin Zamanı – Görev Anıtkabir romanımın başkarakterlerinden birisi. Aslında oraya da koymayacaktım ama dayanamadım olmadı. Romanda çok daha aktif ve daha kahraman bir karakter oldu. 2019 senesinde bu romanım Allah izin verirse hazır olacaktır.

Bu senaryoyu yazdığımda ülkemizde çok fazla zombi hikâyesi yoktu. İlk yazanlardan birisi oldum. Çok ta yaymadım bu eserimi. Yazmaya başladığım zaman bazı hikâyelerim 10 binlerce kez okunurken bunu toplam 15 20 kişiye okuttum.

Bu senaryomu Dedektif İbrahim’e başlangıç olsun diye artık ortaya çıkartıyorum. Zombili günler çok yakında Zombilerin Zamanı – Görev Anıtkabir’de sizlerle birlikte olacak.

Esen kalın.

Emre ŞEYDA

E-Kitap OKU

Ücretli e-kitap indir

Lena Diaz – Ölüm Falı

Ãœcretli e-kitap indir
Ölüm Falı Kitap Kapağı Ölüm Falı
Ölüm Falı Serisi 1. Kitap
Lena Diaz
Eksik Parça Yayınevi
352

Katil, önündeki savunmasız kadının karnına oturdu, elinde bir gül vardı. Gülün güzel parfümü, kanın metalik kokusuna karışıp etrafa tuhaf bir esinti gibi yayılıyordu. Gövdeden bir diken kopardı. "Beni öldürecek." Bir tane daha kopardı. "Beni öldürmeyecek."

Her dikeni koparıp tek tek kan bulaşmış karnına düşürdükçe çocukluk tekerlemesinin hastalıklı uyarlamasını sürdürdü. Tek diken kaldığında, siyah pis gözleri parladı. Zalim dudakları keyifle gülümsedi. Katil aramızda bir yerde...

Ücretli e-kitap indir

Denise Grover Swank – Otuz Bir Buçuk Pişmanlık

Ãœcretli e-kitap indir
Otuz Bir Buçuk Pişmanlık Kitap Kapağı Otuz Bir Buçuk Pişmanlık
Denise Grover Swank
Martı Yayınları
432

“Geçmişten korkuyordum ve bu korkuyu fethetme zamanı gelmişti.”

Rose kırılan kalbini onarmaya çalışırken kendini bir anda ablası –ve iş ortağı– Violet’la tuhaf bir durumun içinde bulur. Kendini arazi çalışmalarına verir ama çalışanı ve arkadaşı Bruce Wayne’in ortadan kaybolması karşısında endişeye kapılır.

Bu sırada Fenton County Bölge Savcı Yardımcısı Mason Deveraux onunla bir ilişkiye başlamayı sabırla beklemektedir. Ancak Rose yeni bir geleceğe adım atmadan önce geçmişiyle yüzleşmesi gerektiğinin farkındadır ve öz annesiyle ilgili gerçeği keşfetmeye ihtiyaç duymaktadır.

Fakat tek sorun bu değildir. Uyuşturucu çetesinin lideri Daniel Crocker altı ay önce tutuklandığından beri Arkansas Henryetta’da ciddi bir gerilim, içten içe hızla yayılmaktadır ve Rose bir kâbusun gerçekleşmesine kesinlikle hazırlıklı değildir: Crocker’ın hapisten kaçmasına!

Crocker, Rose’a bedel ödetmeye kararlıdır. Kedinin fareyle oynadığı gibi ona sataşırken Mason’la Fenton County şerif departmanı, çözümü Rose’u öz annesinin çiftliğine saklamakta bulur fakat bu plan onu kurtarmaya yetecek midir bilinmez.

“Sır yok, kural yok, pişmanlık yok… Rose, hayatının iplerini eline almaya kararlı.”

-Noir Journal-

“Gizemli olduğu kadar eğlenceli karakterleriyle Rose Gardner serisi kaldığı yerden devam ediyor.”

-USA Today-

“Rose artık geçmişiyle yüzleşmeye, bugünüyle baş etmeye ve geleceğe güvenle bakmaya kararlı gibi görünüyor. Okuması keyifli ve heyecanlı bir hikâye daha.”

-Booklist-

Ücretli e-kitap indir