Kitap indirme Faaliyetlerimizi Durduruyoruz.

Ãœcretli e-kitap indir

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 yıllık bir sürede sizlere elektronik kitap nüshalarını internet ortamında derleyerek ücretsiz sunuyorduk. Bu Kitaplardan gelir elde etmeden ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmadan hizmet veriyorduk.

Amacımız tamamen insanlara hizmet ve ülkemizdeki kitap okuma alışkanlığını bi nebze artırmaktı. Ayrıca bu platform bir demo gibi çalışıyor yazarların kitaplarını ücretsiz reklamını yapıyor bir sonraki çıkacak kitabın satış rakamlarını belirliyordu. Sayfamızda Yeni çıkan kitaplara yer vermiyorduk.

Bir Grup E-Kitap dostu tarafından uzun emekler sonucu hazırlanan ve yaklaşık 6000 Adet kitap bulunan bu siteye aşağı yukarı 10 tane yazarın Telif hakkı davası açması ve avukatlarının hukuk bürolarının tehditleri yüzünden hizmetlerimizi tamamen durdurmuş bulunmaktayız. Download linkleri Kitap Satış sayfalarına yönlendirilmiştir.

Ziyaretçilerimize saygıyla duyurulur!

İMZA Bir Grup E-Kitap Dostu…..

Ücretli e-kitap indir

Doğduğun Ev Kaderindir – Kitabı Özeti

Ãœcretli e-kitap indir


Camdaki Kiz Kitap Kapağı
Camdaki Kiz

Gülseren Budayicioglu

Doğan Kitap
2019-03
352“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

Kitabın Özeti için Tıklayınız...

Ücretli e-kitap indir

Sezgin IRMAK – Cesaret

Ãœcretli e-kitap indir


Cesaret Kitap Kapağı
Cesaret

Sezgin IRMAK

Edebiyat Roman
Beka Sanat
2013
Online
320
Google BooksCESARET

"Kendi ocağına ateş düşmedikçe, dumanı boğmuyor insanı... Boğulana da ağlamıyor, tanımadıkça o insanı..."

Yağmur gitgide şiddetleniyor, çadırı yavaş yavaş bir sağa bir sola yatırıyordu. Annem arada bir bizlere bağırıyor, durum bildiriyordu.

“Oğlum şımarmasanıza, çadır başımıza yıkılacak.”

“Fırtınaya yakalandık! Baba Yunus, sen geminin etrafını tamir et. Anne Hazal, sen de gelen suları çabuk denize at! Batacağız. Mehmet çabuk yardım iste.”

“Yardım geliyoooor, dayanın!”

Gemimiz batmak üzereydi. Annem kızarmış kocaman eliyle iki benim, bir Mehmet’in kafasına şaplak atarak bu oyunumuzu bozdu.

“Ne dedim ulan ben size. Sükut durun, zaten canım burnumda.”

İkimiz de yatağa uzanıp korkudan sustuk. Mehmet kulağıma doğru yaklaşıp, “Ağabey çok acıktım, artık oyun oynamayalım,” dedi. Dizlerini göğsüne doğru çekip arkasını döndü. Ağlıyordu.

O an sanki ay ikiye yarılmış, çadırımızın karanlığını emiyordu. Gözlerimi ışıktan alamıyordum. Bir tür traktör sesi gittikçe yaklaşıyordu.

“Yaşasıııın! Mehmet gerçekten yardım geliyor!”

Babam içeri koşarak girip, “Çabuk lambayı söndürün, herkes sussun,” diye sessiz bir şekilde bizi uyardı.

Yanılmıştım.

Annem hemen gaz lambasını söndürdü. Oynamadan önceki korkumuz yüreklerimize yeniden yerleşti. Gelenler de kimdi? Neler oluyordu?

E-Kitap Online Okumak için Tıklayınız...

Ücretli e-kitap indir

Önemli Duyuru

Ãœcretli e-kitap indir

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 yıllık bir sürede sizlere elektronik kitap nüshalarını internet ortamında derleyerek ücretsiz sunuyorduk. Bu Kitaplardan gelir elde etmeden ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmadan hizmet veriyorduk.

Amacımız tamamen insanlara hizmet ve ülkemizdeki kitap okuma alışkanlığını bi nebze artırmaktı. Ayrıca bu platform bir demo gibi çalışıyor yazarların kitaplarını ücretsiz reklamını yapıyor bir sonraki çıkacak kitabın satış rakamlarını belirliyordu. Sayfamızda Yeni çıkan kitaplara yer vermiyorduk.

Şimdi bir örnek vermek istiyorum.

Şu Görüntüyü hiçbir zaman unutmayacağım gerçekten Elon MUSK Dünyanın en dahi en zeki belkide son 21.Yüzyılın en zeki insanı Çünkü Öyle bir hareket yaptı ki Şirketini Dünyanın en çok satış yapan elektrikli araç üreticisi durumuna getirdi. Tüm dünya Elon MUSK’u konuştu iyi yada kötü. Aradan geçen 2 sene sonra Elon MUSK’un şirketin kaderini değiştirdiği hareketini insanlar anlayabildi.

Unutmayın Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir söz var Elon MUSK tamda bunu yaptı şireketin sağlamlık tanıtımında BİLEREK ve İSTEYEREK ürettiği aracın camını kırdı ve yapmış olduğu bu REKLAM sayesinde milyonlarca dolarlık SATIŞ yaptı.

Fakat Durum bizim ülkemizde çok farklı biz küçük düşünüyoruz.

Neden bu konuyu yazdım diye soracak olursanız faydalı ve okuma tutkusu olan insanlara getirilen bu yasaklar Kitapevlerinin , yazarların Ücretsiz reklamlarını yapmamızı engelliyor ve ülkemizdeki kitap satışları düşüyor. Bizim bazı yazarlarımız ve kitapevleri de bu satışların düşmesini ücretsiz e-kitap sitelerinden biliyor. Bu arada Avukatlar pastadan pay kapıyor sonra 5 TL maliyeti olan kitap 45 TL ye halkla buluşuyor.

Unutmayın ki internetteki en faydalı sitelerle TEK sorun yaşayan ülke TÜRKİYE. Wiki , Google , Youtube gibi internetin en faydalı siteleri bile bizim ülkemizde yasak gördükten sonra gerisini varın siz düşünün. Hatanın neresinden dönersen kardır hesabı sonra bu siteler tekrar açıldı.

Bir Grup E-Kitap dostu tarafından uzun emekler sonucu hazırlanan ve yaklaşık 6000 Adet kitap bulunan bu siteye aşağı yukarı 10 tane yazarın Telif hakkı davası açması ve avukatlarının hukuk bürolarının tehditleri yüzünden hizmetlerimizi tamamen durdurmuş bulunmaktayız. Download linkleri Kitap Satış sayfalarına yönlendirilmiştir.

Ziyaretçilerimize saygıyla duyurulur!

İMZA Bir Grup E-Kitap Dostu…..

Ücretli e-kitap indir