Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde yayınladığınız kitaplar sizin tarafınızdan mı hazırlanıyor?

Hayır. Sitemizde yayınlanan hiçbir kitap bizim tarafımızdan hazırlanmıyor. PDFekitapArsivi olarak biz, yalnızca internette yayınlanan kitapları takip ediyor, topluyor ve buradan düzenli bir şekilde takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Kitap İsteğinde Bulunabilir Miyiz?

İletişim sayfamız üzerinden bizden kitap isteğinde bulunabilirsiniz. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, kitaplar tarafımızdan hazırlanmadığı için istenilen her kitabı self servis sunmamız elbette ki imkansız. Bize gelen kitap isteklerini ayrı bir listede bir araya getiriyor ve özellikle, düzenli aralıklarla internette aramasını yapıyoruz. Gerekirse Kitapevleri ve Yayın firmaları ile görüşüp ilgili kitabın satın alınması için web sayfamıza eklemesini yapıyoruz.

Kitap Adresime gelir mi ?

E-Kitap Nasıl İndirilir? başlıklı sayfamızda da bahsettiğimiz gibi, sitemizde yer alan tüm kitaplar İDEFİX ve D&R gibi Kurumsal firmalardan satışı yapılmaktadır. Dolayısı ile kesinlikle mağduriyet yaşanmamakta ayrıca tüm ürünlerde olduğu gibi Kitaplarda da iade seçeneği sunulmaktadır.

Size Kitap Gönderebilir Miyiz?

Sitemiz Arşivinde bulunmayan fakat sizin satın almak istediğiniz kitapları [email protected] adresine mail atarak sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz.