Harry Beckwith – Görünmeyeni Satmak

e-kitap indir
Görünmeyeni Satmak Kitap Kapağı Görünmeyeni Satmak
Harry Beckwith
1 February 2011
224

MODERN PAZARLAMA SANATI
Gelmiş geçmiş en iyi on pazarlama kitabından hin olarak anılan Görünmeyeni Satmak hizmet ve tının pazarlaması anısındaki farkı vurgulayarak hizmet satın almak isteyen müşterinin düşünce tarzını ve hizmet sektörünün işleyişini inceliyor. Ancak, hizmet sektörünü geniş bir çerçevede tanımlayarak, “ürün” gibi görünen, sözgelimi Nike spor ayakkabısının pazarlanmasında bile, satışa sürülenin ürünün ötesinde, bir insan ilişkisi, bir beklenti, bir duygu okluğuna da dikkat çekiyor.
23 dile çevrilmiş olan bu pratik strateji hazinesi. Stanford mezunu pazarlama ve reklam uzmanı. Harry Beckwith'in 35 yıllık şaşırtıcı deneyimlerinden çarpıcı örneklerle dolu Örnekler, bebek bakıcısı Kale’den Federal Express’e, çok farklı hacim ve konulardaki işlerden alınmış.
“Ürün somut bir şeydir. Onu görür ve ona dokunabilirsiniz. Ama hizmet elle tutulamaz. Hatta, çoğu zaman satın almadan önce yoktur bile. Bir kuaföre gittiğinizde, saçınızı önce kestirir sonra satın alırsınız. Önce sipariş verir, sonra alırsınız" diyen Beckwith'in bu kitabı, pazarladığınız ne olursa olsun, size ufuk açıcı görüşler kazandıracaktır.
"Şimdiye kadar yazılmış en iyi iş kitabı... "
Joel Abrahmson. Merrill Lynch Sigortacılık Şti.
“Hizmet sektöründeki herkesin, yani hepimizin, okuması getrken bir kitap...”
Roger Dow, Marriott Otelleri VP ve Satış Müdürü
“Konusundaki en yenilikçi ve sezgilere yer veren kitap. Son derece pratik ve okunması kolay...”
Bir Okur


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir