E-Kitap Nasıl İndirilir? Yardım

Sitemizde yer alan tüm e-kitaplar Google Drive – Yandex Disk veya Remixfm Disk üzerinde depolanmaktadır ve bu e-kitapları indirmek oldukça basittir.

Kitap Sayfalarının en üstünde bulunan E-Kitap indir butonu Kitap satın almak için eklenmiştir. Kitap sayfalarının altında bulunan iki adet Yeşil E-Kitap indir butonundan birincisi e-Kitap indirmek için Diğeri Kitap Satın almak için eklenmiştir.

Alttan birinci sıradaki E-Kitabı İndirmek İçin Tıklayın yazılı yeşil butona tıkladıktan sonra, aşağıda açılan sayfada karşınıza reklamlar gelecektir. Bu reklamlar sitemizin idamesini yürütebilmemiz için için gerekli sunucu ve diğer giderleri karşılamak amacıyla koymak zorunda olduğumuz 5 saniyelik kısa reklamlardır.

LÜTFEN DİKKAT: WEB SAYFAMIZ HİÇBİR ŞEKİLDE CEP TELEFONU NUMARANIZI TALEP ETMEZ ONAY KODU GÖNDERMEZ. HİÇBİR SAYFAYA CEP TELEFON NUMARANIZI GİRMEYİNİZ. OLUŞABİLECEK MADDİ ZARARLARDAN ŞAHSIN KENDİSİ SORUMLUDUR.

CEP TELEFONU GİRİLEREK OLUŞAN MADDİ KAYIPLARDAKİ TÜM SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR.

Yukarıdaki küçük görselde de anlatıldığı üzere, reklamların sona ermesini 5 saniye bekledikten ortada bulunan GET LİNK butonu belirecektir. Bu butona Tıkladıktan sonra Extra bir reklam sayfası daha açılabilir o sayfayı kapatıyoruz ayrıca aşağıdaki gibi bildirim göndermek isteyebilir onu da engelleyebilirsiniz. DISK sayfasına yönlenen sayfa hariç diğer reklam sayfalarını kapatıp E-Kitap indirme linkine ulaşabilirsiniz.

GOOGLE DRIVE ÇIKAN SAYFADA İNDİR BUTONUNA TIKLAYIN.
GOOGLE DRIVE BUYUK DOSYALARI İÇİN GELEN UYARI YİNE DE İNDİR E TIKLAYIN.
REMIXFM DISK GELEN SAYFADA SAĞ ÜST KÖŞEDEKİ ALTTAKİ İKONA TIKLAYINIZ
KİTABI İNDİRMEK İÇİN BU BUTONA TIKLAYINIZ…

E-kitapları Disk üzerinden indirebileceğiniz gibi, mevcut disk hesabınıza kaydedebilir ve online olarak da görüntüleyebilirsiniz. Yandex Disk üzerinde silinmiş olan, ulaşamadığınız e-kitaplar için bize iletişim sayfamızdan geri bildirimde bulunabilirsiniz. Ayrıca Eğer Yande LİMİT AŞILDI hatası alıyorsanız Burayı Tıklayarak Sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz…