Bahar Postası Çocuk Çizgi Roman

Ãœcretli e-kitap indir
Bahar Postası Kitap Kapağı Bahar Postası
Zeynep Bahar Özkurt
Çizgi Roman
Online
2019
Online

7 yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlatan, çocukların okulda öğrendiklerini pekiştirebilecekleri, okumaktan büyük keyif duyacakları, eğlenceli bilmece bulmacalarla vakit geçirebilecekleri, yemek tarifleri veya etkinlik önerileriyle çocugunuzla birlikte vakit geçirmenize yardımcı olacak yüzünüzü gülümsetip içinizi ısıtacak bir derginin ilk sayısı.

E-Kitap Oku

Ücretli e-kitap indir

Marquis de Sade – Dişi Kartal, Matmazel

Ãœcretli e-kitap indir
Dişi Kartal, Matmazel Kitap Kapağı Dişi Kartal, Matmazel
Marquis de Sade
Milliyet Yayınları
58

...Oysa Sade, onsekizinci yüzyılın bir yazarıydı; kendi çağının burjuva değerlerini alaya alarak tersyüz ediyordu. Şehvet düşkünlüğünü sergileyen sahnelerle felsefi söylemini art arda veriyordu yapıtlarında. Bu nedenle gerçeküstücülük akımının temsilcisi bazı şairler ortaya çıkıncaya dek, Sade'ın yazarlığı ve kitapları gözardı edildi.
Elinizdeki albüm ise, Marquis de Sade'ın başdöndürücü yaşamının karmaşasını her yönüyle yansıtmak amacıyla oluşturulmuştur.

Ücretli e-kitap indir

Brandon Sanderson – Beyaz Kum

Ãœcretli e-kitap indir
Beyaz Kum Kitap Kapağı Beyaz Kum
Brandon Sanderson
Akılçelen Kitaplar
160

New York Times Çok Satanlar Liste’sinin gediklisi Brandon Sanderson’dan büyü ve maceranın doyasıya yaşandığı yepyeni bir destan.

 

Taldain gezegenindeki efsanevi Kum Üstatları, kuma olağanüstü şekillerde hükmetmek için kadim güçleri kullanıyorlar. Ancak meşum bir pusunun ardından Kum Üstatları katledildi ve tüm Kum Üstatları arasında güçleri en zayıf olan Kenton da geride kalan yegâne Kum Üstadı olduğunu düşünüyor. Düşman dört bir yandan yaklaşır ve çember her gün daralırken, Kenton gizemli bir Karanlık Taraflı olan Khriss ile beklenmedik bir ittifak kuruyor.

 

Beyaz Kum, Brandon Sanderson’un her gün büyümeye devam eden Cosmere evreninin daha önce hiç yayınlanmamış önemli bir kısmını gün ışığına çıkarıyor.

Ücretli e-kitap indir

Ömer Seyfettin – Falaka

Ãœcretli e-kitap indir
Falaka Kitap Kapağı Falaka
Ömer Seyfettin
Kırmızı Kedi Yayınevi
140

"Kısa ömrüne trajik bir askerlik deneyimini, dramatik yanları ağır basan bir özel hayat yaşantısını sığdırmıştı Ömer Seyfettin. Dahası, uyumak bilmez bir gözlem gücüyle kendi toplumunun, insanının anatomisini çıkarmayı başarmıştı. Hikâyelerinden, sihirli bir değnekle dokunulmuşcasına canlanarak ortaya çıkan ülke panoramasında, hem dağılmakta olan bir imparatorluğun acıları, hem küllerinden yeniden doğacak anka gibi hazırlanan yepyeni bir ülkenin umutları okunuyor."

Ücretli e-kitap indir