Jane Shemilt – Kızım

e-kitap indir
Kızım Kitap Kapağı Kızım
Jane Shemilt
Pegasus Yayınları
392

Asla ağlamaz. Sonbaharı çok sever. Bunu onlara söylemek istiyorum. Dökülen yaprakları çocuk gibi toplayıp saklar. O sadece bir çocuk. Bulun Onu.

Ünlü ve yakışıklı bir beyin cerrahıyla evli olan Jenny Malcolm, başarılı bir doktor ve üç çocuk annesidir. Mutlu, samimi bir ailedirler ve her şey yolunda gitmektedir. Fakat evin en küçüğü olan on beş yaşındaki güzel Naomi bir tiyatro gösterisinden sonra bir daha asla eve dönmeyince Malcolm ailesinin dışarıdan ideal görünen hayatı dağılmaya başlar. Genç kız âdeta buhar olup uçmuş, ailesi şaşkınlık ve acı içinde kalakalmıştır. Ancak aramalar hiç sonuç vermediği için olay giderek soğumaktadır. Her şeyi göze alan Jenny içinse araştırma henüz başlıyordur. Bulduğu şey çok rahatsız edicidir; güvendiği, tanıdığını sandığı ailesinin, özellikle de Naomi'nin büyük sırları vardır. İpuçlarını birleştiren Jenny, yetiştirdiği kızdan çok farklı biriyle tanışacaktır. Kayıp kızını bulmayı saplantı haline getiren bir annenin yürek parçalayan, gerilim dolu yolculuğunun unutulmaz hikâyesi… Bu kitabı okuduktan sonra en yakınlarınıza bile daha dikkatli bakmak isteyeceksiniz.

"Çocuğunun kaybolması her annenin kâbusudur. Fakat bu kitapta basit bir kaçırılma gibi görünen olay kısa sürede çok daha karmaşık ve şaşırtıcı bir hal alıyor. Jane Shemilt, elinizden bırakamayacağınız bu romanı gerilim katmanları halinde kaleme almış."
-Tess Gerritsen-

"Genç bir kızın ortadan kayboluşunu konu alan bu merak uyandırıcı gerilim romanı hepimize çok tanıdık gelen bir duyguyu irdeliyor; çalışan annenin yaşadığı suçluluk duygusu…"
-Woman & Home-

"Bu kitaba kesinlikle bayıldık. On beş yaşındaki kızları bir gece ortadan kaybolduktan sonra hayatı bir anda altüst olan bir doktor ve ailesinin hikâyesi. Bu müthiş kitabın, yazarın çıkış romanı olduğuna inanmak çok zor."
-Judy Finnigan-

"Nefes kesici bir gerilim romanı olmasına rağmen bir anne ve babanın sevgisine de son derece derin, yumuşak ve şefkatli bir bakış açısıyla yer verilmiş."
-Tessa Hadley-

"Son sayfaya kadar heyecan dolu!"
-My Weekly-

"Tüyler ürpertici bir gerilim."
-Sunday Express-
"Akıllıca kaleme alınmış."
-Sun-

"Çok sürükleyici ve insanı düşünmeye sevk ediyor…"
-Sunday Mirror-

"Son derece etkileyici. Müthiş bir sona doğru adım adım ilerlerken şüphe ve merak iç içe geçiyor."
-Mail on Sunday-

"Okumak için insana bir sürü sebep sunan müthiş bir hikâye ve tabii ki okuyucuyu ters köşeye yatıran çarpıcı bir son. Beni en çok etkileyen, en yakınlarımızı bile gerçek anlamda tanımamızın imkânsız olduğu fikrinin yanı sıra ebeveyn olmanın, özellikle de çalışan bir anne olmanın zorluğu ve tüm bu sürecin sonundaki kayıp hissiydi: Çocuklar büyür ve yuvadan uçar…"
-Christopher Wakling-

"Shemilt her iki zaman diliminde de hikâyesine bolca merak unsuru katmış. Hatta bir annenin acısını ve farkındalığa giden yolculuğunu da zarif bir dille tasvir etmiş."
-Booklist-

"Jenny güçlü ve inandırıcı bir karakter. Yaptığı yolculuğu unutamayacaksınız."
-Publishers Weekly-

"Doktor Jane Shemilt'in bu güçlü çıkış romanı çok başarılı."
-Kulturradio RBB-

"Müthiş bir gerilim romanı…"
-Hörzu-

"Son derece etkileyici ve sürükleyici bir hikâye, karanlık bir yolculuk."
-Die Presse am Sonntag-

"Bir kadının yaşadığı psikolojik gerilimin hikâyesi… Son derece etkileyici bir atmosfer."
-Bücher-

"Çok sürükleyici…
-Jane Shemilt-
İnanılmaz bir gerilimi kaleme almış."
-DPA-

"Ustaca kurgulanmış gerilim dolu bir hikâye…"
-Gong-


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir