Önemli Duyuru

e-kitap indir

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 yıllık bir sürede sizlere elektronik kitap nüshalarını internet ortamında derleyerek ücretsiz sunuyorduk. Bu Kitaplardan gelir elde etmeden ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmadan hizmet veriyorduk.

Amacımız tamamen insanlara hizmet ve ülkemizdeki kitap okuma alışkanlığını bi nebze artırmaktı. Ayrıca bu platform bir demo gibi çalışıyor yazarların kitaplarını ücretsiz reklamını yapıyor bir sonraki çıkacak kitabın satış rakamlarını belirliyordu. Sayfamızda Yeni çıkan kitaplara yer vermiyorduk.

Şimdi bir örnek vermek istiyorum.

Şu Görüntüyü hiçbir zaman unutmayacağım gerçekten Elon MUSK Dünyanın en dahi en zeki belkide son 21.Yüzyılın en zeki insanı Çünkü Öyle bir hareket yaptı ki Şirketini Dünyanın en çok satış yapan elektrikli araç üreticisi durumuna getirdi. Tüm dünya Elon MUSK’u konuştu iyi yada kötü. Aradan geçen 2 sene sonra Elon MUSK’un şirketin kaderini değiştirdiği hareketini insanlar anlayabildi.

Unutmayın Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir söz var Elon MUSK tamda bunu yaptı şireketin sağlamlık tanıtımında BİLEREK ve İSTEYEREK ürettiği aracın camını kırdı ve yapmış olduğu bu REKLAM sayesinde milyonlarca dolarlık SATIŞ yaptı.

Fakat Durum bizim ülkemizde çok farklı biz küçük düşünüyoruz.

Neden bu konuyu yazdım diye soracak olursanız faydalı ve okuma tutkusu olan insanlara getirilen bu yasaklar Kitapevlerinin , yazarların Ücretsiz reklamlarını yapmamızı engelliyor ve ülkemizdeki kitap satışları düşüyor. Bizim bazı yazarlarımız ve kitapevleri de bu satışların düşmesini ücretsiz e-kitap sitelerinden biliyor. Bu arada Avukatlar pastadan pay kapıyor sonra 5 TL maliyeti olan kitap 45 TL ye halkla buluşuyor.

Unutmayın ki internetteki en faydalı sitelerle TEK sorun yaşayan ülke TÜRKİYE. Wiki , Google , Youtube gibi internetin en faydalı siteleri bile bizim ülkemizde yasak gördükten sonra gerisini varın siz düşünün. Hatanın neresinden dönersen kardır hesabı sonra bu siteler tekrar açıldı.

Bir Grup E-Kitap dostu tarafından uzun emekler sonucu hazırlanan ve yaklaşık 6000 Adet kitap bulunan bu siteye aşağı yukarı 10 tane yazarın Telif hakkı davası açması ve avukatlarının hukuk bürolarının tehditleri yüzünden hizmetlerimizi tamamen durdurmuş bulunmaktayız. Download linkleri Kitap Satış sayfalarına yönlendirilmiştir.

Ziyaretçilerimize saygıyla duyurulur!

İMZA Bir Grup E-Kitap Dostu…..


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir