Mary Balogh – İyi Günde Kötü Günde

e-kitap indir
İyi Günde Kötü Günde Kitap Kapağı İyi Günde Kötü Günde
Mary Balogh
Epsilon Yayınevi
416

New York Times çok satan yazarı Mary Balogh, skandallarla dolu Regency dönemi İngiltere'sinden tutku dolu Huxtable ailesini sunar.

Ailenin ortanca kızı olan gururlu ve cesur Vanessa'nın, genç bir dul olarak Londra'nın en seçkin bekârının peşinden koşmamak için kendince bir sebebi vardır. Ve bunun kesinlikle aşkla bir ilgisi yoktur. Yoksa var mıdır?

Karşı konulmaz Lyngate Vikontu Elliott Wallace'ın, taşrada kendi halinde bir köy olan Throckbridge'e gelmesi büyük telaşa sebep olur. Ablasını sevgisiz bir birleşmeden çaresizce kurtarmaya çalışan Vanessa Huxtable, evlenmek için kendini öne sürer. Bir eşe ihtiyacı olan Elliott ise yerine getirmesi gereken görevlerinden ötürü, alışılmadık biçimde kendisine yapılan bu teklifi kabul eder. Ne var ki düğün gecelerinde tuhaf bir olay meydana gelir. Ortak hiçbir şeyleri olmayan bu iki yabancı birbirlerinden uzak duramazlar.
Geçmişte kalan bir sırrın çevresinde dönen entrikalar (bunlardan biri de Huxtable ailesi ile bağlantılıdır) arasında, Elliott ve Vanessa evliliğin doyumsuz güzelliklerini... ve aşkın çok da uzakta olmayabileceğini keşfederler.

"Mary Balogh aşk romanlarının kraliçesi."
Publishers Weekly

"Eğlenceli ve seksi."
Library Journal

"Yeni bir Mary Balogh romanı, her kadının kendisine alması gereken bir armağandır."
Teresa Medeiros


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

“Mary Balogh – İyi Günde Kötü Günde” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir