Lucie Whitehouse – Biz Tanışmadan Önce

e-kitap indir
Biz Tanışmadan Önce Kitap Kapağı Biz Tanışmadan Önce
Lucie Whitehouse
Pegasus Yayınları
344

En tehlikeli yalanları en yakınlarınız söyler... Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı kusursuz bir evlilik ve asla ortaya çıkmaması gereken korkunç bir sır…

Hannah, New York'ta reklamcılık yaparak hayatını kazanan başarılı, bağımsız bir kadındır ve bekâr kalmaya kararlıdır. Fakat zeki, çekici ve yakışıklı Mark'la tanışınca fikirleri değişmeye başlar. Birkaç ay içinde evlenirler ve Hannah işinden ayrılarak Mark'la birlikte yaşamak için Londra'ya gider. Hayatındaki bu değişimden memnundur; evliliği yolunda gitmektedir, Londra'nın en güzel bölgelerinden birinde rüya gibi bir evde yaşıyorlardır ve kocası onu çok seviyordur. Fakat Mark bir gün bir iş seyahatine çıkar ve Hannah'nın beklediği vakitte eve dönmez. Bu gecikme birkaç saatten birkaç güne dönüşür. Üstelik cep telefonuna cevap vermemektedir ve banka hesapları boşaltılmıştır. Hannah neler olduğunu anlamaya çalıştıkça her şey içinden çıkılmaz bir hal alır. Korkuya ve öfkeye kapılan genç kadın, aklında tek bir soruyla kocasının geçmişini irdelemeye başlar: Evlendiğim adamın gerçek yüzünü biliyor muyum? Ortaya çıkan şok edici gerçekler onu bir peri masalından korkunç bir kâbusun içine sürükleyecektir.

Biz Tanışmadan Önce, karanlık sırların ve aldatmacaların mükemmel bir zamanlamayla gün yüzüne çıktığı nefes kesici bir psikolojik gerilim…

"Tüyler ürpertici bir gerilim… Lucie Whitehouse karanlık kış havasıyla birlikte hastalıklı bir beynin yaratılışından kesitler sunarak tüylerinizi diken diken ediyor. Hikâye gerilim dolu katmanlar halinde ilerliyor ve sonu kesinlikle kan dondurucu."
-Observer-

"Tam bir başarı örneği olan Kayıp Kız'dan bu yana psikolojik gerilimlerin ağına takıldıysanız bunu da çok seveceksiniz. Sırlar, yalanlar ve tehlikeli çözülmeler hikâyeyi son derece sürükleyici bir hale getirmiş."
-Heat-

"Kırılgan ilişkilerin çözülüşünü anlatan bu psikolojik gerilim, okuyucunun yeni gizli zevki. Tadını çıkarın."
-Grazia-

"Lucie Whitehouse'un bu yüksek gerilimli romanı şok etkisi yaratıyor ve çarpıcı atmosferiyle okuyucuyu içine çekiyor."
-Rhein-Neckar-Zeitung-

"Katmanlar halindeki paranoya ve şüpheler bu romanı inanılmaz derecede heyecan verici kılmış. İnsanın en zayıf noktalarını ve duygularını hedef alarak okuyucuyu sayfadan sayfaya koşturuyor."
-The Lady-

"Her sayfada biraz daha şaşırtan olay örgüsü ve şok edici sonuyla bu kitabı okurken tırnaklarınızı yiyeceksiniz."
-Good Housekeeping-

"Kayıp Kız'ı sevmiş miydiniz? (Kim sevmedi ki?) Bu kitap onun İngiliz versiyonu; dışarıdan göründüğü gibi olmayan bir ilişkinin hikâyesi… Ama bu kez Londra atmosferinde geçiyor. Uyarı: Bu kitabı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz!"
-Glamour-

"Klasik olmaya aday bir psikolojik gerilim…"
-Mark Billingham-

"Lucie Whitehouse, Hannah ile Mark'ın evliliğini bütün çıplaklığıyla gözler önüne sermiş ve Gillian Flynn'in Kayıp Kız'ı kadar sürükleyici bir gerilim ortaya çıkmış. Ara vermeden okuyun."
-Asos-

"Kanlı bir hesaplaşmayla son bulan şeytani bir yalanlar ve kandırmacalar ağı…"
-Independent-

"Okumaya başlarken yürüyorsunuz, sonra adımlarınız hızlanıyor ve sona yaklaştığınızda doruğa ulaşmak için âdeta uçuyorsunuz. Hikâyenin sonu müthiş…"
-Kate Mosse-

"Sırlar çözüldükçe gerilim artıyor ve hikâyenin sonuna kadar nabız hiç düşmüyor."
- Independent-

"Mark'ın klasik esas oğlan olduğu, akıllıca kaleme alınmış bu romantik gerilimde yazar okuyucuyu ters köşeye yatırarak heyecanı doruğa çıkarıyor. Sırların açığa çıkması hızı düşürmüyor ve av devam ediyor. Nefes nefese okuyacağınız türden bir kedi-fare kovalamacası…"
-Booklist-

"Romantik gerilim klişelerinden çok uzak ve etkileyici bir gerilim… Heyecan giderek artıyor ve okuyucuyu şaşırtıcı bir son bekliyor."
-Publishers Weekly-

"Hikâyenin şaşırtıcı virajları sizi ilk sayfadan son sayfaya kadar merak içinde bırakacak."
-Bella-

"Lucie Whitehouse gerilimi zekice hamlelerle kademeli bir şekilde artırarak okuyucuyu yeni evli bir çiftin mutluluğundan hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeğine doğru yolculuğa çıkarıyor. Dikkatli okuyucular bu özenle kurgulanmış gerilimi baştan sona keyifle okuyacak."
-Kirkus-

"Günümüz ilişkilerine dair keyifli ve sürükleyici bir hikâye…"
-Literary Review-

"Hikâye gittikçe hızlanarak etkileyici ve beklenmedik bir sona ulaşıyor. Hannah güçlü ve sempatik bir kadın kahraman."
-Publishers Weekly-

"Kayıp Kız'ı sevenler, Lucie Whitehouse'un kaleme aldığı bu sürükleyici hikâyeyi kaçırmamalı. Müthiş bir gerilim, heyecan ve entrika romanı…"
-Pride-

"Okuyucuyu son sayfaya kadar merak içinde bırakacak şekilde kurgulanmış çarpıcı bir psikolojik gerilim."
-Choice-

"Heyecan dolu, sürükleyici ve gerçekten okunmaya değer…"
-Sun-


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir