James Rollins – Kemiklerin Haritası

e-kitap indir
Kemiklerin Haritası Kitap Kapağı Kemiklerin Haritası
James Rollins
April Yayıncılık
439

"Esrarengiz efsanevi bir obje, Vatikan’lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins’in de bağımlısı olacaklar."
"Da Vinci Şifersi’ni okuyup da beğenenler kesinlikle Kemiklerin Haritası’nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown’ın eserini eleştirenler bile Rollins’in eserine hayran kalabilirler."
Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln katedrali’nde gece ayinini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığından 3 Bilge Adam’ın kemiklerini çalarlar. Buy olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce uluslar arası bir güvenlik birimi Sıgma’da görevlidir. Kahramanımız peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan’da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma’da bulur. Olayın dorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi’nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilmez hazinelerin yerine sadece Bilge Adamlar’ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir