Ertürk Akşun – Ateş, Güneş ve Ada

e-kitap indir
Ateş, Güneş ve Ada Kitap Kapağı Ateş, Güneş ve Ada
Ertürk Akşun
Destek Yayınları
318

"Kafanızdaki bütün soruların cevabı bu kitapta sanki. O kadar güzel bir anlatımı var ki daha ilk sayfasını açtığınızda gerisi geliyor ve inanın bağımlılık yapıyor. Hazzı, aşkı, küçük heyecanları, okul hayatını, ergenliğin vermiş olduğu kafa karışıklığını ustaca anlatan nadir kitaplardan. Ateş, Güneş ve Ada okuyabileceğiniz en üst seviyedeki kitaplardan..." Ayşenur Kütükbaş "Güneş bir kez batar, bir kez de doğar. Bunu değerlendirmek sana, senin seçimlerine bağlıdır. Doğuşu da seçebilirsin batışı da...Ya da en akıllıcası her ikisinden de zevk almayı seçersin...Böyle bir bölüm vardı. Ben bu kitabı okuduğum zamandan beri bunu kendime ilke edindim, her ikisinden de zevk almaya çalışıyorum, ikisini de ayrı ayrı seviyorum...Çok okuyan birisi değilim, haftada bir kitap, hatta bazen bu süre daha da uzuyor, o da kitabın akıcılığına bağlı...Ben Ateş, Güneş ve Ada'yı ilk okuduğumda üç günde bitirdim, ki bu kitabı üçüncü defa okuyorum...Ben ki hayatımda hiçbir kitabı ikinci defa elime almış insan değilim, ders kitaplarım da dahil bunlara...Ama Ateş, Güneş ve Ada bana kendisini üçüncü defadır okutuyor, bakalım daha ne kadar okutacak? Bazı kitaplar yazanın değil, okuyanın oluyor. Bu kitap benim kim ne dersin artık..."
-Perihan Gök-

"Bazı kelimeler insanın içine akar ve hep orada kalırlar. Hani derler ya başucu kitabı, işte tam bu oldu benim için Ateş, Güneş ve Ada. Kelimeler içime aktı ve iz bıraktı. Sanıyorum bu iz ömür boyu silinmeyecek...Bir insan bu kadar mı açık eder erkekleri, kendisini...Nasıl bir cesarettir bu? Kim bilir kaç kişi küsmüştür bu kitapla birlikte...Artık vücudumdaki birkaç dövme izinden başka, kalbimde de bir izle dolaşacağım, Ateş'in iziyle..."
-Gülcan Türkyılmaz-

"Ateş, her şeyi dener ve sınar...Onu ancak tek bir şekilde öğrenebilirsin; yanarak..." Unutmayın, bazen hayat yanmayı göze alabilmektir. Ertürk Akşun hayat yangınında nasıl yol almamız gerektiğini gösteriyor.
-İlknur Muştu-


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir