Ayşe Kulin – Gece Sesleri

e-kitap indir
Gece Sesleri Kitap Kapağı Gece Sesleri
Ayşe Kulin
Everest Yayınları
336

Çağdaş Türk edebiyatının en sevilen, en çok okunan yazarlarından biri olan Ayşe Kulin, Gece Seslerinde kapalı bir yapısı olan Anadolulu Türk ailesinin gizlerini kurcalıyor. Egeli büyük bir ailenin kuşaklardır içinde gizlediği sırların peşinde akan bu roman, şaşırtıcı olay akışıyla olduğu kadar ustalıklı kurgusuyla da okuru nefes kesen bir serüvene sürüklüyor. Özünde bir ana-kız romanı olan Gece Sesleri, bir yandan ailenin bu çok tartışmalı ilişkisini gözler önüne sererken, bir yandan da Türk toplumunun yaşadığı derin sarsıntıları dile getiriyor. Yakın tarihin simalarını ve tarihini kurguyla gerçekliği en mükemmel biçimde harmanlayarak ele alan Ayşe Kulin, Gece Seslerinde de yüz binleri bulan okurları için neden vazgeçilmez bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.


!!! KIRIK LİNK BİLDİRİM FORMU !!!

e-kitap indir

“Ayşe Kulin – Gece Sesleri” için 3 yanıt

  1. Bu kitapta aynen Abdullah Şevki’nin ‘Zümrüt Apartmanı’ və Elif Şafak’ın ‘Mahrem’ isimli kitabında olduğu gibi çirkince ifadeler yeralıyor, ap açık PEDOFİLİ ye özendiriliyor, bu ne ya konu mu kalmadı da, böyle sapıkça konularda kitaplar yazılıyor, bence hepsi kasıtlı yapılıyor. İlla bu konularda yazacaksanız bence daha maksadına uygun şekliyle faydalı olacak bir şekilde işleyin konuyu, mesala Pedofili sapıklığını kanında taşıyan şahsların karakteristik özellikleri, bunlardan çocuklarımızı korumanın önemli yolları vs gibi.
    Yoksa tutupta kitap çok satsın diyemi ne bilmem, bu sapıklığı tebliğ etmeyin, Allahrtan korkun yahu. (sözüm yazarlara)
    Birde şunu söylemeden edemeyeceğim, bu site çok sevdiyim ve kitap indirdiğim emek sahibi bir site, o yüzden lütfen site sahibi de bu alçakların kitaplarını paylaşıpta onlara destek olmasın, lütfen kitap paylaşırken içeriğine dikkat edin.
    teşekkürler.

Bir cevap yazın